نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


جمعه 15 آذر 1398
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
08. ربيع‌الثاني 1441
2019 Dec 06

 

 

 

مشاهده کامل خبر
استاندار20میلیارد برای شادی و رفاه گرفت      

فاطمه رجب زاده- تامین و تقویت زیر ساخت های شهری هم از نگاه تیم توسعه استان دور نمانده ، مطالبه ای که در سفر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان مطرح شد و برای تامین اعتبار اجرای پروژه هایی که این هدف را محقق می کند از او قول گرفته شد. استاندار در این سفر امتیازات ویژه ای برای استان گرفت و بخشی از برنامه کاری اش در این ماه ها را به عملی کردن  قول و قرار ها در آن سفر اختصاص داد تا سفر بعدی نوبخت به استان را که در حال پی گیری برای تحقق آن است، پر بار تر به سرانجام برساند. تقویت زیر ساخت های شهری استان؛ یکی از همین وعده ها، به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با ابلاغ 20 میلیارد تومان به استان عملی شد. 20 میلیارد اعتباری که میرجعفریان می گوید: تخصیص 100 درصدی دارد، یعنی این مبلغ تمام و کمال به استان پرداخت می شود.

آن ها برای نحوه سرمایه گذاری این اعتبار در استان هم برنامه ریزی کرده اند. این برنامه ریزی تامین نیازی را نشانه رفته است که در نقاط شهری استان پررنگ است و خواسته مهم مردم؛ کمبود اماکن تفریحی و تفرجگاهی.  او در این گفتگو مشخص 

می کند که قرار است با 20 میلیارد تومان ابلاغ شده 29 پارک  و تفرجگاه در استان تکمیل و احداث شود، این تفرجگاه ها استفاده چند منظوره دارد که او کاربردهای رفاهی، تفریحی، ورزشی و بهره از فضای سبزغنی را در ساخت این پارک ها نام می برد به علاوه در تکمیل این کاربردها ملاحظات پدافند غیر عامل و اسکان اضطراری را هم می گنجاند.معاون استاندار این طور توضیح می دهد که این پروژه ها  با توجه به نیاز شهرداری ها تعریف شده و قرار است 24 پارک جدید در شهرهای استان احداث وزیرساخت های 5 پارک دیگر با همین اعتبار کامل شود. به عنوان مثال پارک جنگلی 40 هکتاری بیرجند در ردیف پروژه های تعریف شده برای استفاده از این اعتبار است که البته پیش از این هم اعتباراتی برای جداسازی آب شرب از فضای سبز و تکمیل برخی زیر ساخت های مورد نیاز به این پارک اختصاص یافته بود.میرجعفریان در ادامه از تحولاتی می گویدکه برای حوزه شهری استان برنامه ریزی شده است، تمرکز بر بازنگری طرح های جامع و تفصیلی شهرها در صورت نیاز و تهیه آن برای شهرهایی که هنوز طرح های جامع و تفصیلی ندارند از اقداماتی است که تحقق آن قدم بزرگی در مسیر توسعه شهری محسوب می شود. اجرای طرح های جامع ترافیکی، مناسب سازی،کنترل ترافیک و احداث پارکینگ های شهری در نقاط مختلف استان برنامه ریزی شده و در حال عملی شدن است طوری که به تازگی عملیات اجرایی یک پارکینگ در هسته مرکزی بیرجند آغازشد و این روند به گفته او ادامه خواهد داشت تا تیم توسعه استان بتواند بخش بزرگی از نیاز به زیر ساخت های شهری را تأمین کند.


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/09/11 -- 20:17:43
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 28

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا