نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 30 بهمن 1398
ش ی د س چ پ ج
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
24. جمادي‌الثاني 1441
2020 Feb 19

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

چطور می شود؟ وقتی از یک مدیر بپرسی چرا به یک نفر یک امتیازی رو دادی ولی به فرد دیگری ندادی.اینقدر احساس امنیت کند که واضح بگوید از اختیارات مدیریتیم هست و به کسی ربطی ندارد. انگار نه انگار که کشور ما اسلامی هست وقوانین باید در چهارچوب شریعت و قانون اساسی تفسیر شود. مگر در هر دوی اینها اصل عدالت و پاسخگویی وجود ندارد؟ اگر آمار بگیریید عدم پاسخگویی در قبال عملکرد خود توسط مسئولان نسبت به مردم و کارکنان زیر دست یک رفتار شایع هست.

724...910

از شرکت برق بیرجند خواهش می کنیم ستونهای برق وسط کوچه مطهری ۱۰ را جابه جاکننداین کوچه پرترددی هست خصوصا دراین ایام. 

886...915

سلام.ممنون از چاپ گزارش در باره شهرک امام علی (ع) و مشکلات اهالی توسط روزنامه آواواقعا زیبنده این شهر بعنوان مثلا پاکیزه ترین شهر ایران نیست . متاسفانه مسئولان هم همیشه از وظیفه خود شانه خالی کرده و توپ را به زمین هم پاس می دهند. واقعا درست نیست مردمی که در شرایط بد اقتصادی با همه کاستی ها ساختند و تحمل کردند اینگونه پاسکاری شوند و به درد دل های آن ها توسط مسئولان توجه نشود. امیدوارم مسئولان هر چه سریعتر وارد میدان شوند .آقای استاندار خواهشا دستور ویژه صادر فرمایید.

ارسالی به تلگرام آوا

سلام چه کسی مسئول جمع آوری سگ های ولگرد از داخل شهر است دیگر شهر با بیابان فرقی نمی کند از یک ساعتی به بعد در خیابان احساس امنیت نمی کنی. مسئولان لطفا رسیدگی کنند.

یک شهروند

سلام در موارد زیادی با خورده شیشه در کف خیابان مواجه می شویم چه خوب است که ماموران پلیس  بعد از رسیدگی به صحنه تصادف پیگیر جمع آوری خورده شیشه ها از کف خیابان توسط ماموران زحمتکش شهرداری یا توسط طرفین تصادف نیز باشند . 

یک شهروند

از برگزاری مراسم عزاداری در روز تاسوعا توسط هیئت محبان الزهرا در میدان ابوذر تشکر می کنم.
982...915
با سلام در مراسم  امسال عزاداری سرور و سالار شهیدان در بیرجند  دو موضوع کاملا به چشم می آمد یکی شهروندان عزیزی که بی توجه به فرهنگ نظافت و تمیزی شهر، ظروف  غذا و چای و شربت نذری رو روی زمین می ریختند و دومی عده ای از جوانان با غیرت و بی ریائی که این زباله ها رو جمع میکردن تا عمل زشت تعدادی از شهروندان خیلی به چشم نیاد دست همشون رو می بوسیم و بهشون افتخار می کنیم.
475...915
سلام قابل توجه مسئولان به عنوان  یک شهروند  عزا داری های هیئت مرکز استان بالاخص در روز تاسوعا  چنان بی رونق و بی برنامه بود که من به شخصه سال آینده خواهم رفت به طبس یا یزد این ثمره اجازه  دادن های مغرضانه  برای تأسیس  هیئت های مذهبی است که عرصه جولان بعضی از کسانی که می خواهند دیده شوند آفتی شده بر آن شور وصف ناشدنی سالیان نه چندان  دور. 
110...939
چرا مسئولان تشکیل هیئت مذهبی فکری برای سر و سامان دادن آنها بر نمی دارند. اصلا در شأن ابا عبدا... نیست که هیئت اینقدر به هم ریخته و نامنظم باشد.لااقل هرچند هیئت رو در هم ادغام کنند.
212...915
با سلام و عرض تسلیت از شبکه خاوران به دلیل پوشش تصویری مراسم روز عاشورا تشکر می کنم.
151...915
چند روز پیش فرزند خردسالم را جهت ترمیم دندان به مطب خانم دکتر...بردم با توجه به اینکه در آنجا بیشتر کار کودک انجام میشد ولی دکتر نه صبر و حوصله داشت و نه اخلاق پزشکی. به دلیل گریه فرزندم هنگام درمان دکتر و منشی برخورد ناشایستی با من و فرزندم داشتند. به امید روزی که اخلاق و تربیت هم به اندازه مدرک و موقعیت شغلی در رأس امور قرار گیرد. 
393...915
سلام آسفالت فلکه اداره راه تا چهارراه نارنج منتظر لطف مسئولان است، خواهشا رسیدگی کنید. از جلو بندی و اطاق ماشین ماکه چیزی نماند.
037...915
چند سالیست که روز عاشورا معرکه ای برای بدحجابی شده و اگر به این بانوان تذکر داده شود می گویند خدا به دل انسان کار دارد. اگر برای اباعبدا... (ع) عزاداری می کنید آقا قبل از شهادت سفارش به حجاب کردند.
212...915
خداعاقبت کشور با تیزهوشان غیر واقعی که به ضرب و زور هزینه سر از سمپاد و نمونه  در می آورند به خیر کند! اگر دلسوزید کاری کنید که نخبه واقعی را برای کشور خودمان نگه داریم نه آمریکا و کانادا.
116...936


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/06/20 -- 19:59:33
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 90

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا