نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 26 تير 1398
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
14. ذي‌القعده 1440
2019 Jul 17

 

 

 

مشاهده کامل خبر
بهترین روش‌های منظم شدن      

یک استراتژ‌ی که بسیاری از افراد منظم از آن استفاده می‌کنند کار کردن با دفتر یادداشت است. این دفتر یادداشت گزیده‌ای از افکار و کارهایی است که می‌خواهید در طول روز انجام بدهید.مزیت دفتر یادداشت این است که تمام افکار، جزئیات مکالمات و ایده‌هایتان را یک‌جا جمع می‌کنید و زمانی که چیزی را می‌نویسید، دیگر نیاز نیست برای به‌یادآوردن آن، انرژی ذهنی صرف کنید.برای این کار  چند روش پیشنهاد می شود که باید در زندگی رعایت کنید.

حین نظم بخشیدن به زمان‌تان، دانستن این که کارایی شما در چه زمانی از روز بیشتر است، می‌تواند در زمان‌بندی کارهایتان مفید باشد.روی میزتان را مرتب کنید: میز کار شما اغلب هزاربیشه‌ای است که روی آن کاغذهای قدیمی، پروژه‌های آینده، پرونده‌هایی که هم‌اکنون روی آنها کار می‌کنید و یک خروار کاغذ وجود دارد که هنوز دور نینداخته‌اید. با اینکه برخی از افراد ادعا می‌کنند با یک میز شلوغ و بهم‌ریخته بهتر کار می‌کنند، اما این وضعیت برای بسیاری از ما ناخوشایند و گیج‌کننده است.

یک «منطقه‌ی کار» روی میزتان مشخص کنید: این منطقه را به مواردی اختصاص دهید که برای تکمیل پروژه‌ها به آنها نیاز دارید. به محض تمام کردن یک کار، این منطقه را از این کار خالی کنید و کار دیگری را وارد آن منطقه کنید.

تجهیزات و پرونده‌هایی را که بیشتر از آنها استفاده می‌کنید، منظم کنیدهر قدر بیشتر از چیزی استفاده می‌کنید، آن چیز باید به شما نزدیک‌تر باشد. میزتان را بر اساس کاربری اشیا منظم کنید نه بر اساس ظاهری که به نظر می‌رسد.

از تقویم‌ها یا برنامه‌ریزهای دیجیتالی استفاده کنید: بسیاری از افراد در برنامه ریزی زمانی‌شان از این ابزار کمک می‌گیرند تا از کارهایشان عقب نمانند.بسیاری از تقویم‌های دیجیتالی به شما امکان کدگذاری رنگی کارها را می‌دهند. کدگذاری رنگی کمکی است به شناسایی فوری کارهایی که باید اول از همه به آنها رسیدگی کنید.


گروه خبری : اخبار گوناگون
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/01/25 -- 10:39:21
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 187

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا