نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


دوشنبه 4 شهريور 1398
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
24. ذي‌الحجه 1440
2019 Aug 26

 

 

 

مشاهده کامل خبر
سرمقاله      

 

  

 

پس از حضور  حماسه ی مردم ،حالا  نوبت مسئولان است

 

 

 

امین جم

 

امسال جمع نسل های گوناگون انقلاب جمع بود در کنار هم ؛ با یک شعار و مشت های گره کرده به سوی دشمنان این مرز و بوم.

حضوری که روایتگر ایستادگی مردم بود.مردمی که هنوز هم پس از چهل سال ندای "ا... اکبر" شان غرا و کوبنده است و یک صدا  عهدی دوباره با آرمان های رهبرکبیر انقلاب در این جشن  بزرگ بستند. نسل جوان آرمان خواه هم با حضور پررنگ خود دیگر جلوه این خروش عظیم مردمی بود.حضوری که می خواهد بگوید انقلاب و روحیه انقلابی هنوز در خون مردم جریان دارد و بزرگ و کوچک نمی شناسد.

چهل سال بر این انقلاب و مردم گذشت و فراز های متعددی را پشت سر گذاشتند و ماندند و جانفشانی ها کردند. مردمی که معتقدند اگر ازاوضاع کنونی در هر حوزه‌ای نقد داشته باشیم اما اصل نظام را به راحتی به دست نیاورده‌ایم که اکنون به راحتی  از آن بگذریم.مردم برای  به ثمر نشستن انقلاب از همه چیز گذشتند و حالا با افتخار جشن تولد چهل سالگی اش گرفته اند. زمانی که ملتی توانایی ایستادگی در برابر قدرتمندترین کشورها را دارد پس توانایی پیشرفت در عرصه‌های  گوناگون و حل مشکلات موجود در کشور را نیز خواهد داشت و این خواسته اصلی مردم پس از 40سال ایستادگی است..

حالا اما پس از چهار دهه ، زمان برداشت بذرهایی رسیده که مردم با خون دل کاشته و منتظرند در بهاری دوباره ، شاهد شکوفایی دست رنجشان باشند. قطعاً با حضور حماسی مردم در بزرگداشت سالگرد انقلاب، وظیفه مسئولان به مراتب از قبل سنگین تر می‌شود. از امروز به بعد دیگر گوی و میدان به دست مسئولان است که کام مردم را با مزد این ایستادگی شیرین کنند.مردم بارها اراده خود در راه انقلاب و آرمان های آن را ثابت کرده اند و حالا باید دید همت مسئولان چگونه خواهد بود..

مردم در این راهپیمایی حماسی ، پلاکارد هایی با شعار هایی چون "مرگ بر مفسد اقتصادی" ، "مسئولان مرفه ننگ ملت " و ... در دست داشتند.پلاکاردهایی که نشان از نارضایتی مردم از برخی مسئولان است که گاه با عملکرد خود آب به آسیاب دشمن می ریزند و در زمین مخالفان  نظام بازی می کنند.

توجه بیش از پیش به رهنمود های رهبری و آرمان های انقلاب ، موردی است که خواسته اصلی و به جای مردم ایران است.خواسته ای که اگر مسئولان به آن جامه عمل بپوشانند ، می تواند راهگشای مشکلات این روزهای کشور باشد.

مردم از پس آزمونی دوباره ،  همچون همیشه سربلند برآمدند اما باید منتظر بود و دید مسئولان چه خواهند کرد و به چه میزان همپای مردم در جهادی دوباره برای انقلاب تلاش خواهند کرد..


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/11/22 -- 19:48:22
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 169

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا