نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


پنجشنبه 2 خرداد 1398
ش ی د س چ پ ج
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
18. رمضان 1440
2019 May 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام هایی برای مردم! یک شروع مثبت      

 

 

 

امین جم

 

 

معتمدیان استاندار جدید خراسان جنوبی ان چنان که پیداست  برنامه های اولین روزهای شروع  به کار خود را بر اساس اشنایی با اولویت های استان و توانمندی ها و نیازها ی منطقه چیده است.وی     از راه زمینی وارد استان شد وبخش مهمی از راههای  زمینی ومشکل دار استان  را به چشم دید ، ودر اولین روز حضور نیز  ابتدا از فرودگاه بیرجند بازدید کرد  . ازدیگر مکان هایی که اقای معتمدیان  در اولین روزهای حضور خود  از ان بازدید کرد، منطقه ویژه اقتصادی بود که چند ی است  گرفتار چالش های زیادی بوده است . سازمانی  که به شرط حمایت   می تواند نقش موثری در پیشرفت استان ایفا کند.

خوشبختانه سیر برنامه های استاندار در روزهای آتی ازتلاش وی  برای  بررسی ویژه و کارشناسی توانمندی ها و همچنین نگاه خاص  به مطالبات و خواسته های مردمی خبر می دهد همه ما به خاطر داریم که در ماهی که  گذشت بخش بزرگی از مطالبات مردم به موضوع نابسامانی در پروازهای استان و  مباحث پیرامونی منطقه ویژه اقتصادی و گمرگ  اختصاص داشت.

براین پایه توجه استاندار در اغازین روزهای حضور در استان به این خواسته ها  که گویا با برنامه ریزی قبلی و دقیق بوده است. می تواند نوید همراه شدن استاندار با مطالبات و خواسته های مردم   تلقی شود برنامه ای کارشناسی که با نگاه به توانمندی ها و ظرفیت های استان آغاز ،  وامید است  آینده روشنی برای استان داشته باشد.

کنش های این روزهای استاندار نشان از آن دارد که وی به خوبی نقاط بحرانی و مطالبات مردمی را بررسی کرده و یک به یک براساس اولویت پیش رفته است اولویت هایی که تا کنون خوب تشخیص داده شده است!

. این که مقام ارشد دولت در استان  تا این سطح به مطالبات مردمی و خواسته های افکار عمومی که به طور کارشناسی توسط رسانه ها طرح می شود، اهمیت می دهد. پیامی خوب هم برای مردم وهم رسانه هاست پیامی که می گوید پیگیری ها وطرح مطالبات باید تا اخذ نتیجه استمرار یابد.

بسیار امیدواریم این راه  با قوت ادامه یابد و همه برنامه های استاندار با پیوست های کارشناسی و  طرح واره مشخص ونتیجه بخش همراه باشد. در این مسیر چونان همه شهروندان خراسان جنوبی در کنار استاندار جدید ومدافع برنامه های توسعه  ای ایشان هستیم .


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/09/14 -- 19:35:31
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 293

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا