نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
ش ی د س چ پ ج
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
17. شعبان 1440
2019 Apr 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
درخشش ورزشکاران پرس سینه خراسان جنوبی در مسابقات کشوری      

جواد رضایی - روز گذشته مراسم استقبال از قهرمانان مسابقات کشوری پرس سینه با حضور سرپرست، مدیر کل ورزش و جوانان و رییس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان برگزار شد.

علی کهنسال، رییس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان بیان کرد: این دوره از مسابقات  با حضور 10 نفر از ورزشکاران استان در رشته پرس سینه در استان مرکزی، شهرستان اراک برگزار شد که 4 نفر از ورزشکاران استان؛ آقایان  لطفی نیا  از شهرستان طبس در وزن 60 کیلوگرم مقام  اول، خزیمه در وزن100 کیلو گرم رده سنی پیشکسوتان رتبه اول، مصطفی خسروی در مثبت 140 کیلوگرم بزرگسالان نایب قهرمان و علیرضا محمودآبادی در مثبت 140 کیلوگرم نوجوان دوم کشوری را کسب کرده اند. کهنسال با اشاره به اینکه این مسابقات با شرکت بیش از 430 ورزشکار برگزار شده، ادامه داد: با توجه به تعداد شرکت کنندگان و همچنین با وجود اینکه تیم کاملی نداشته ایم انتظار این تعداد مدال از این مسابقات نمی رفت ولی در عین حال ورزشکاران استان خوش درخشیدند.

 9 کمیته زیر مجموعه هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان است

وی بر لزوم حمایت از هیأت بدنسازی  و پرورش اندام استان توسط مسئولان تاکید کرد و افزود: چنانچه از ورزشکاران این هیأت حمایت صورت گیرد تعداد مدال ها در مسابقات آینده افزایش خواهد یافت، چرا که این هیأت 9 کمیته زیر مجموعه دارد و در رشته های مچ اندازی آقایان و بانوان، پرس سینه، پاورلیفتینگ، لیفت قدرتی، تک پرس در رده های سنی نوجوانان، جوانان بزرگسالان تیم اعزام می شود و حمایت مسئولان باعث خواهد شد موفقیت های بیشتری در زمینه داشته باشیم. وی با بیان اینکه این  دوره از مسابقات اولین دوره ای است که با هزینه هیأت تیم به مسابقات اعزام شده، اظهار کرد: هیأت بدنسازی و پرورش اندام گستردگی بالایی دارد ولی از بودجه بسیار کمی برخوردار است و در بیشتر مسابقات ورزشکاران با هزینه شخصی شرکت می کنند که اگر بخش خصوصی در این زمینه ورود پیدا کند بسیار موثر خواهد بود و شاهد درخشش بیش از پیش ورزشکاران استان خواهیم بود. کهنسال با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات، ورزشکاران توانسته اند در رده سنگین وزن مقام کسب کنند که کار بسیار مشکلی است بیان کرد: از مسئولانی که هیأت بدنسازی و پرورش اندام را در راستای اعزام این به مسابقات یاری کردند، تشکر می کنیم و امیدواریم که این حمایت ها تداوم داشته باشد تا شرمنده ورزشکاران نشویم و جایگاه ورزش  استان در کشور  ارتقا پیدا کند. 

مصطفی محمودآبادی مقام دوم پرس سینه کشور بیان کرد: نزدیک به 3 سال است که شاگرد آقای کهنسال هستم و تمام موفقیت هایم را مدیون زحمات ایشان می باشم. محمودآبادی با بیان اینکه این دوره از مسابقات اولین دوره شرکت وی در مسابقات کشوری بوده است،گفت: بیش تر هزینه های اعزام به مسابقات توسط ورزشکاران پرداخت می شود که  امیدواریم این رشته از طرف مسئولان بیش تر دیده شود و به آن بها داده شود. 

مرتضی خسروی مقام دوم پرس سینه رده بزرگسالان مثبت 140 کیلوگرم  بیان کرد: دو سال به دلیل شرایط شغلی و بیماری نتوانستم در مسابقات کشوری شرکت کنم. وی ادامه داد: برای اولین باردر مسابقات کشوری سال 88 در رشته پاورلیفتینگ شرکت کردم که توانستم در رده سنی جوانان عضویت تیم ملی را کسب کنم، در سال 89 همچنین قهرمانی کشور و در سال 94 هم در رده بزرگسالان مقام سوم کشوری پاورلیفتینگ را کسب کرده ام. وی با بیان اینکه 12 سال است که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارد، اظهار کرد: در طول 6 ماه ریاست آقای کهنسال هیأت پیشرفت بسیار خوبی داشته که امیداوریم ادامه داشته باشد. مرتضی خسروی ادامه داد: در این حوزه استعداد بسیاری در استان وجود دارند که اگر مورد توجه مسئولان قرار بگیرند پیشرفت خواهند کرد. 

محتشم خزیمه ورزشکار 48 ساله که در رده پیشکسوتان مقام اول کشور را کسب کرده، بیان کرد: بیش از 30 سال است که در این حوزه فعالیت دارم  و در این دوره توانستم در وزن 100 کیلو گرم مستر یک مدال طلای کشور را کسب کنم.


گروه خبری : اخبار استان ، ایران و جهان
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/08/05 -- 19:36:10
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 1227

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا