نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 4 تير 1398
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
21. شوال 1440
2019 Jun 25

 

 

 

مشاهده کامل خبر
سال گذشته بیش از 70 درصد بودجه شهرداری صرف منطقه شمال شهر شد      

جواد قوسی - پنجشنبه شب گذشته در آیین افتتاح بوستان آیت ا... بهجت مهرشهر که با حضور نماینده ولی فقیه و قرائت دعای کمیل صورت گرفت، شهردار بیرجند اظهار کرد: مفتخریم در راستای خدمت به شهروندان، به ویژه در محلات کمتر برخوردار، پروژه پارک بهجت را در محدوده مهرشهر به بهره برداری برسانیم. جاوید ادامه داد: این پروژه بنا به درخواست شورای شهر، اردیبهشت امسال با وسعت 13هزار مترمربع و هزینه نزدیک به 750 میلیون تومان کلنگ زنی شد. همچنین 5 هزار مترمربع دیگر در زمین های اطراف پارک وجود دارد و عملیات اجرایی آن در آینده شروع می شود. وی افزود: کانال متروکه وسط محدوده مهرشهر به وسعت 10.5 هکتار و طول 2 کیلومتر، پروژه دیگری است که در منطقه مهرشهر اجرا می شود. عملیات تهیه طرح این پروژه انجام شده و در شرف انتخاب پیمانکار هستیم و در ظرف 2 ماه آینده عملیات اجرایی آن شروع می شود. شهردار بیرجند ابراز کرد: انجام عملیات آبرسانی به فضای سبز محدوده مهرشهر به طول 5 کیلومتر و با اعتبار 1.5 میلیارد تومان از محل منابع داخلی شروع شده است. 

بهره برداری چهارشنبه بازار در ابتدای سال 98

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند بیان کرد: کلنگ زنی چهارشنبه بازار در محل سازمان میادین میوه و تره بار سابق (روبروی ترمینال) به منظور کمتر شدن ترافیک در خیابان بهشتی و تردد راحت شهروندان شمال شهر انجام گرفت. پیش بینی شده است در ابتدای سال 98 خرید مردم از این محل صورت گیرد. تقی زاده ادامه داد: انتقال خط آب تقریبا به طول 10 کیلومتر از منطقه جنوب شهر به شمال شهر طراحی شده که بخشی از آن انجام شده تا فضای سبز خوبی در منطقه شمال شهر داشته باشیم.

مراحل انتهایی اتصال سه راه اسدی به موسی بن جعفر (ع)

رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند اظهار کرد: زیباسازی، ترمیم، تعویض و نورپردازی خیابان ها و بهسازی میادین در مناطق مختلف شهری را شاهد بودیم که مناطقی مانند بلوار شهید بهشتی و غفاری انجام شده و مناطقی مانند بلوار فرودگاه و توحید در حال انجام است. تقی زاده با بیان اینکه در تلاش هستیم مجتمع بزرگ فرهنگی صیاد شیرازی احداث شود، ادامه داد: اتصال سه راه اسدی به پل موسی بن جعفر(ع) که از مدتی قبل قول آن را داده بودیم، مراحل انتهایی را سپری می کند. همچنین طرح اتصال خیابان عدل و معلم با هدف یکسان سازی دو منطقه در دستور کار قرار گرفته است. وی با بیان اینکه بیش از 70 درصد بودجه شهرداری سال گذشته صرف منطقه شمال شهر شد، ابراز کرد: طرح ایجاد میدان بزرگ اجتماعات شهری در دستور کار قرار گرفته تا تبدیل به محل برگزاری تجمعات شهری و راهپیمایی ها شود.

تبدیل پارک جنگلی به بزرگترین پارک شهرستان

رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند خاطرنشان کرد: پارک جنگلی معصومیه در دستورکار قرار گرفته تا به بزرگترین پارک شهرستان تبدیل شود و همه امکانات مورد نیاز از جمله مجتمع ورزشی، استراحتگاه، مجتمع رفاهی و شهربازی در آن پیش بینی شده تا شبانه روزی از آن استفاده شود. تقی زاده ادامه داد: مراحل احداث پارک الهیه، در حال انجام است و مدتی دیگر به بهره داری می رسد. وی اضافه کرد: فعالیت اجرایی سوله ورزشی ورودی مهرشهر با مساعدت و همت شهرداری آغاز شده است. همچنین احداث کلینیک مهرشهر در منطقه شمال شهر درخواست شده تا مرکز اقدامات درمانی در این منطقه باشد.


گروه خبری : اخبار استان ، ایران و جهان
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/07/07 -- 19:26:49
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 124

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا