نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


دوشنبه 29 بهمن 1397
ش ی د س چ پ ج
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
12. جمادي‌الثاني 1440
2019 Feb 18

 

 

 

مشاهده کامل خبر
یک صدایی و هم صدایی به توسعه کمک می کند      

کاری - پنجشنبه گذشته محمد شفیعی، فرماندار خوسف در دیدار از روزنامه آوا  به مناسبت روز خبرنگار عنوان کرد: خراسان جنوبی دارای ظرفیت های خوبی برای توسعه است که باید آن را به کشور بشناسانیم.وی با اشاره به اینکه تلاش می کنیم ظرفیت های خوسف را معرفی کنیم افزود: متاسفانه به خودمان تلقین کرده ایم که کمبود امکانات زیاد است که باید از فضای ناامیدی به سوی همدلی برویم. وی یادآور شد: ستاد توسعه شهرستان خوسف را در این شهر تشکیل و در این برنامه اصلا به گرایش سیاسی نگاه نکردیم  و این دوستان کنار هم قرار گرفتند به دنبال سرمایه گذار و توسعه شهر ستان هستند.

شفیعی خاطر نشان کرد: فضای همدلی در این شهر ایجاد شده،و یک صدایی و هم صدایی به توسعه  استان کمک می کند.

فرماندار خوسف با بیان اینکه استان ما روی گنج خوابیده است افزود: معادن طلا در استان داریم که از آن برای اشتغال بومی ها استفاده نمی شود، چرا خام فروشی می شود؟  چرا اولویت ها را نمی بینیم؟وی ضمن اشاره به معادن سنگ معدن در شهرستان های استان ادامه داد: این ظرفیت ها باید بالفعل شود، متاسفانه سنگهای قیمتی درخور و سه قلعه  روی زمین ریخته و از آن استفاده نمی شود. وی خاطرنشان کرد: وحدت باید در عمل باشد نه فقط در شعار و حرف، وحدت باید در همه ارکان و قوا و افراد وجود داشته باشد.

 

“ آی تاکسی” تحت نظارت  شهرداری و قابل اعتماد 

برای همشهریان

یدا... غلام  پور،  مدیر سازمان حمل و نقل مسافر و خدمات شهری هم در دیدار از روزنامه آوا عنوان کرد: حمل و نقل در جامعه خیلی مهم است چرا که اگر یک اتوبوس حتی ده دقیقه تاخیر داشته باشد تبعات اجتماعی در بردارد. وی  خاطر نشان کرد: هراران مسافر  روزانه در شهر با وسایل نقلیه عمومی جابه جا می شود و این سازمان بیشترین تقاضاها و بازخوردها را دارد.

وی ادامه داد: در مجموعه اتوبوسرانی متعهد هستیم تا بهترین امکانات را به همشهریان ارائه دهیم گرچه در 10 سال گذشته  این سازمان بدترین شرایط  را  به لحاظ اقتصادی داشته است. وی با اشاره به اینکه در سال 89 جوانترین ناوگان اتوبوس رانی با 2 و نیم سال داشتیم خاطر نشان کرد: ولی الان عمر ناوگان نزدیک به 10 سال رسیده که دلیل آن وضع اقتصادی کشور است و طی 9 سال  گذشته هیچ اتوبوسی به شهرداری ها داده نشده است. 

غلام پور با اشاره به اینکه سازمان اتوبوسرانی بیرجند رو به الکترونیکی شدن می رود افزود: سامانه آی تاکسی تحت نظارت شهرداری راه اندازی شده است که با توجه به اطمینان از راننده ها همشهریان با خیال راحت می توانند از این سامانه استفاده کنند. 

بهالگردی، مدیر شعب بانک سپه استان  نیزدر بازدید از روزنامه به بهانه روز خبرنگار ضمن تبریک و قدردانی از فعالیت های این رسانه گفت: جوابگویی درست به مردم موجب اعتبار در هر شغلی است.

وی با اشاره به اینکه از صنعت های استان حمایت می کنیم ادامه داد: برای سیمان باقران و بالاخص کویر تایر  تبلیغات می کنیم تا در همه کشور شناخته شوند.


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/05/19 -- 19:01:56
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 78

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا