نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


شنبه 4 اسفند 1397
ش ی د س چ پ ج
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
17. جمادي‌الثاني 1440
2019 Feb 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
محبی؛ مردمی و دلسوز برای فرهنگ استان      

 

 

 امین جم

 

مراسم تودیع احمد محبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و معارفه مدیرکل جدید این اداره کل، امروز انجام خواهد شد و یک مدیرفعال و مردمی دوران خدمت خود در استان را به پایان می رساند. محبی در مراسم معارفه خود گفته بود «باید هنرمندان،شعرا ،ادبا پرنشاط و متحد در کنار هم باشند و تلاش کنیم تا بار دیگر شکوفایی و بلندآوازه ای این دیار تجربه شود».موردی که خود در این مدت به آن عمل نمود و در راستای شکوفایی دوباره این دیار فرهنگی، تلاش های بسیاری انجام داد.

بومی نبود ولی استان را خوب می شناخت؛یک مدیر نخبه مردمی که از ظرفیت های موجود به خوبی بهره می برد. تاکید به بها دادن به هنرمندان بومی داشت و رسیدگی به امور فرهنگی ، هنری ، سینمایی، جشنواره ها و کانون های فرهنگی ، انجمن های هنری در حوزه های گوناگون  را به جد پیگیر بود.

خوش برخورد بود و با روی گشاده و تبسمی بر لب همیشه در خدمت  اهالی فرهنگ و هنر بود.خاطرم هست در مراسم رونمایی از کتاب یکی از نویسندگان استان، نویسنده گفته بود جناب مدیرکل تمام کتاب را خوانده اند و این برای من بسیار جالب و قابل توجه است!

این نمونه ای کوچک از ارتباطات و تعاملات خوب وی با نویسندگان و هنرمندان رشته های مختلف بود که هرچند مدت با آنان صحبت و گفتگو می کرد و مجدانه به دنبال حل مشکلات و رایزنی برای ارتقا فرهنگ و هنر استان بود.

« محبی » حتی از ظرفیت سایر افراد برای کمک به اشخاصی که به وی مراجعه می کردند ، استفاده می کرد وبرای حل مشکل و بهبود شرایط همه گروه های هنری و فرهنگی اعم از رسانه ، هنرمندان و ... مقید بود.

مدیری که با اصحاب فرهنگ و هنر استان همچون یک دوست و مقید به دیدارهای هفتگی با پیشکسوتان و گروه های هنری بود و همواره پیگیر وضع و حال فعالان عرصه فرهنگ و هنر استان.

 

باتولید محتوای مخرب در فضای مجازی برخورد و از تولیدات ارزشمند بومی هنرمندان مجدانه حمایت می کرد.این ها فقط بخشی از ویژگی های شخصیتی و مدیریتی وی بود که در چند سال فعالیت خود در استان به همه اثبات کرد. وی از معدود مدیرانی بود که بنا به شخصیت والای خود برای مردم ، بویژه اصحاب فرهنگ و هنر استان شخصیت و احترام خاصی قایل بود طوری که درتمام جلسات ،راس زمان مقرر حاضر می شد.

در طول 4 سال ، خدمات ماندگاری کرد که البته بنا به مصلحت مسئولان! ( که امیدواریم دلایل  مستدل آن برای اصحاب فرهنگ وهنر روشن  گردد) دوران خدمت وی به پایان رسید. به هر حال، داشتن مدیری توانمند و هنر دوست و مردمی، افتخاری بود که چندسالی نصیب اهالی فرهنگ و هنر استان شد .مدیریتی که کار مدیرکل بعدی را بسیار سخت خواهد کرد.امیدواریم در هر کجای وطن اسلامی ایران مشغول به خدمت شدند، کما فی السابق در خدمت مردم و نظام جمهوری اسلامی باشند.برای سکان دار جدید حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی آرزوی توفیق و اعتلای فرهنگ و هنر استان را داریم.


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/04/19 -- 20:55:02
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 298

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا