نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


شنبه 4 اسفند 1397
ش ی د س چ پ ج
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
17. جمادي‌الثاني 1440
2019 Feb 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
صدور روزانه 4 اخطار برای اصناف      

 

 

 حسینی- رئیس اتاق اصناف مرکز استان با بیان این که روزانه به طور متوسط چهار اخطاریه برای اصناف صادر می‌شود، عنوان کرد: 67 واحد صنفی نیز پلمپ شده اند. ظهر دیروز نشست خبری مشترک رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت به منظور بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی، غیرصنفی و خدماتی  برگزار شد. شهرکی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت با بیان این که برخی ناملایمات در بازار و اقتصاد کشور منجر به تشدید نظارت ها در بازار شده است، افزود: در همین راستا 10 تیم گشت مشترک صبح و عصر بازرسی ها را انجام خواهند داد. 

وی با اشاره به این که تیم های گشتی با تخلفات برخورد جدی خواهند کرد، ادامه داد: مردم هم ناظران نامحسوس ما هستند و می توانند تخلفات را به سامانه بازرسی سازمان گزارش دهند. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت وجود 640 ناظر در استان را کافی ندانست و افزود: فقط 20 درصد از شکایت ها به تعزیرات حکومتی است که باید این تعداد هم کمتر شود. شهرکی خاطرنشان کرد: انتظار می رود شرکت‌های تعاونی مصرف وابسته به ادارات دولتی در عرضه کالای مورد نیاز همکاری کنند تا از ظرفیت دستگاه‌های دولتی برای ایجاد تعادل استفاده شود.

وی در پایان به خطاب به صنعتگران، بازرگانان و تجاری که برای تامین مواد اولیه خود به ارز نیاز دارند، اشاره و تاکید کرد: این رسته از فعالان اقتصادی با حضور در سازمان صنعت، معدن و تجارت یا در سایت سازمان مبلغ ارز مورد نیاز خود را ثبت نام کنند. تهوری معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هم با تاکید بر این که تمام اصناف و واحدهای خدماتی موظف به درج قیمت بر روی کالا یا نصب نرخنامه جلوی دید مشتری هستند، گفت: شرکت های پخش، توزیعی و تولیدی موظف به ارائه فاکتور خرید به بازرسان هستند که در همین راستا درخواست می کنیم متولیان امر فاکتورها را در مغازه نگهداری کنند. وی با اشاره به این که بنکداران، انبارداران و عمده فروشان موظف اند ماهانه موجودی انبار خود را ارائه دهند، عنوان کرد: برای بازدارندگی و رضایت مردم، متخلفان در محل اعمال قانون خواهند شد.علیزاده رئیس اتاق اصناف مرکز استان نیز در این جلسه از پلمپ 67 واحد صنفی خبر داد و بیان کرد: بازرسی اتاق اصناف روزانه 40 تا 50 بازرسی را انجام می دهد. وی گفت: بیشتر واحدهای صنفی به علت نداشتن پروانه صنفی پلمپ شدند و اکثرشان در حوزه خواربار است. وی با بیان این که روزانه به طور متوسط چهار اخطاریه برای اصناف صادر می‌شود، افزود: از واحدهای صنفی خواستاریم در شرایط کنونی همچون گذشته ما را یاری کنند.


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/04/19 -- 20:39:06
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 296

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا