نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


پنجشنبه 4 بهمن 1397
ش ی د س چ پ ج
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
17. جمادي‌الاول 1440
2019 Jan 24

 

 

 

مشاهده کامل خبر
«خطبه های آدینه»      

 

نیاز امروز کشور خدمت جهادی و متعهدانه به مردم است

امام جمعه موقت بیرجند گفت: نیاز امروز کشور خدمت صادقانه، جهادی و متعهدانه به مردم است  و در این زمینه حتی لحظه‌ها را نباید از دست داد. حجت‎الاسلام مختاری ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند اظهار کرد: دشمن و استکبار جهانی در سه مرحله جنگ نرم خود علیه نظام اسلامی را پیگیری می‌کند. مختاری افزود: مسئولان و حاکمان در قوای سه گانه باید زخم‌های اقتصادی و اجتماعی جامعه و مردم را درمان کنند و نگذارند دشمن از  مشکلات اقتصادی در کشور به نفع اهداف شوم خود بهره‌برداری کرده و زمینه ناامنی را به وجود آورد.

همراهی ملت رمز ماندگاری انقلاب است

امام جمعه بشرویه گفت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران به جهت همراهی و وحدت ملت ایران بوده است. حجت الاسلام محمد شمس الدین در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان به اهمیت و جایگاه مساجد اشاره کرد و گفت: مساجد سنگرهای جبهه های جنگ نرم هستند و باید این سنگرها را به منظور مقابله با دشمنان تقویت کرد. وی از عموم مردم و خیرین بشرویه خواست تا بخشی از کمک های نقدی و غیر نقدی خود را در جهت آبادانی و ساخت مساجد هزینه و خرج کنند تا ذخیره دنیا و آخرتشان شود.

انقلاب مردم را از اوج ذلت به اوج عزت رساند

امام جمعه قاین با اشاره به ظلم وستم دوران رژیم شاهنشاهی گفت: انقلاب اسلامی توانست ،مردم را از اوج ذلت به اوج عزت برساند. حجت الاسلام علی  رحمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: : دوران انقلاب دوران بسیار مبارکی بود.دورانی که همه با هم برادر و خواهر شده بودند و با وحدت و پیروی از رهبری فرزانه کاخ ستمشاهی و شاهی را که هزاران سال بر مردم سوار شده بودند و مردم را تحقیر می کردند ،سرنگون کردند.

انقلاب هیمنه استکبار را در هم شکست

امام جمعه موقت طبس گفت: انقلاب اسلامی ایران بود که هیمنه استکبار را در هم شکست و حیاط خلوت آمریکا و جایی که از آن حق توحش می گرفت امروز آمریکا را به استیصال کشانده است. حجت الاسلام احمد مؤدب گفت:  ۹۵ درصد فضای مجازی کشور در اختیار تلگرام است فضایی که مسئول آن در کشور خودش جزو اغتشاشگران شناخته می‌شود، بنابراین انتظار نداشته باشید که اطلاعات محرمانه کاربران کشور در اختیار سرویس های جاسوسی قرار نگیرد و باید برای این تدبیر اندیشیده شود.

نظام جمهوری اسلامی ایران،الگوئی برای سایر کشورهای منطقه است

خطیب نماز جمعه نهبندان؛با بیان اینکه مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی سقوط ستم شاهی 2500 ساله،تاسیس نظام اسلامی و در راس نظام ولی فقیه،استقلال و شکست هیمنه آمریکا در این منطقه است افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران تبدیل به یک الگو برای سایر کشورها ی منطقه شده است. حجت الاسلام  عباسعلی خزاعی گفت : انقلاب جمهوری اسلامی دستاوردهای بسیاری داشت که این دستاوردها در امور مادی خلاصه نمی شود

مردم و مسئولان در راه حفظ انقلاب باید مقاومت کنند

امام جمعه فردوس درخطبه های نماز جمعه این هفته در بین مردم نماز گزار عنوان کرد: یکی از صفات مهم متقین پاکدستی وحلال خور بودن آن هاست چرا که مال حرام رشدی ندارد واگر داشته باشد هم برکتی در رزق وروزی آن نخواهد داشت. حجت الاسلام بابایی با اشاره به روز فن آوری فضایی نیز گفت: ایران در ردیف ۹ کشور پیشرفته صنعتی قرارگرفته است وتوانسته تا با سوخت جامد ماهواره ای به آسمان پرتاب کند که این برای دشمن غیر قابل باور بود.


گروه خبری : اخبار استان ، ایران و جهان
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/11/13 -- 19:11:20
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 5660

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا