نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


دوشنبه 19 آذر 1397
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
01. ربيع‌الثاني 1440
2018 Dec 10

 

 

 

مشاهده کامل خبر
مهارتهای مدیریت کسب و کار برای داشتن حداکثر کارایی      

کسب و کار میزان بهره وری را با کیفیت و کمیت میزان خروجی کار اندازه گیری می کنند. به نظر می رسد مدیران نقش مهمی در یک کسب و کار دارند.آنها تصمیم می گیرند، کارهای را عملی می کنند و در نهایت آنها را تحت کنترل قرار می دهند. مهارت های حرفه ایی و نقش مدیران مهم و کاربردی هستند و نه تنها افرادی که توی کسب کار هستند می تونند ازش استفاده کنند بلکه افراد معمولی هم می توانند از آنها الگو برداری کنند و در زندگی شان به کار ببرند.
 اولویت بندی وظایف
یادداشت کردن و تنظیم کارهای رازانه می تواند یکی از روش های موثر برای رسیدن به کارایی بهتر باشد. روی کارهایی که مهم هستند تمرکز کنید، می توانید با پرسیدن این سوال از خودتان که: کدوم کار لازمه اول انجام شود؟ و یا سنجیدن ارزش کارهایی که باید انجام بدهید، آنها را مشخص کنید. بسیار ضروری که کارهایی که باید اول انجام شوند را تشخیص بدهید تا کار درست در زمان درست انجام بشود.
زمان را به درستی مدیریت کنید
در اسرع وقت شروع کنید. «کارهایتان را به جای اینکه به زمان دیگر محول کنید همین الان انجامش دهید.” این جمله را  می شود جزو رازهای افرادی که در کسب و کار هستند قرار داد، آنها به کمک این اصل می توانند به بسیاری از کارهایشان برسند. برنامه ریزی و یادداشت به آنها کمک می کند تا فعالیت ها و میزان پیشرفت شان را در طول راز دنبال کنند. و با استراحت کوتاه به خودشان پاداش می دهند، به اندازه کافی کوتاه هست تا از اتلاف وقتشان جلوگیری شود  اما به اندازه کافی هم وقت دارند تا ذهنشان را برای کار جدید آماده کنند.
بدانید چه زمانی باید بله” و چه زمانی نه” بگوید
من می دانم چی می خواهم، و با گفتن نه” زمانی که تمایل به کار یا چیزی ندارم و گفتن بله” زمانی که واقعا منظورم بله” ست، خودم را تقویت می کنم.” آن چیزی که باعث می شود مردم به جای گفتن نه” بگویند بله”، ترس از دادن فرصت هاست. در برخی موارد هم افرادی وجود دارند که نمی خواهند به دیگران بی ادبی کنند و آنها  را  برنجانند، بنابراین مسئولیت آنها  را  می پذیرند. اما همه چیز به خودتان بستگی دارد. بیاید بیشتر راجب آن  فکر کنیم، هر کسی خواسته ها و اولویت هایی برای خودش در زندگی دارد. هیچ اشتباهی در گفتن نه” به چیزهایی که نمی خواهید و علاقه ایی به انجام آنها ندارید، وجود ندارد، البته تا زمانی که گفتن آنها  آسیبی به دیگران نزند.
در کسب و کار اهدافتان را مشخص کنید
مدیران تصویر واضحی از اهدافی که در پایان راز، هفته، ماه و یا آخر سال می خواهند  به آن برسند را دارند. این کار به آنها کمک می کند تا رای علایق مهم شان تمرکز کنند. همچنین دارای تفکر خودباوری و ایمان به خود هستند، که به شما می گوید؛ تو می تونی از پس این کار بربیای. استراتژی های کارآمد و به موقع می تواند منجر به دستیابی موفقیت آمیز اهداف بشود. توقع نداشته باشید همه چیز خود به خود درست بشود با منتظر نشستن هیچ اتفاقی نمی افتد، بنابراین مهمترین قدم این است که شما دست به کار بشوید.
به یادگیری و پیدا کردن راه جدید ادامه بدید
دانش در همه جا یافت می شود. این چیزی نیست که مردم تنها در مدرسه ها به او برسند، بلکه از طریق تجربیات شخصی شان هم می تونند بدست بیاورند. کارآفرینان کسب و کار به دنبال سرگرمی هایی هستند که یادگیری آنها را هر رازه تقویت می کند. آنها کشف می کنند و راه های جدیدی که به رشد ذهنی، جسمی و احساسی آنها کمک می کند را بدست می آورند.
 منابع را بطور موثر تخصیص بدهید
در اصطلاحات کسب و کار، تخصیص منابع به معنای واگذاری مناسب و مدیریت منابع کمیاب به منظور حمایت موثر از اهداف سازمان است. مدیران می دانند که چطور زمان و قدرت خود را به حداکثر برسانند. آنها یاد گرفتند به آنچه که امروز دارند ارزش ببخشند و اقدامات عاقلانه ایی انجام بدهند، زیرا چیزهایی که در اختیار داریم برای همیشه نخواهند بود.
از ابزار مناسب استفاده کنید
ابزار های بهره وری می توانند در موقع انجام کارها سطح
بهره وری را افزایش بدهند و کارایی را به حداکثر برسانند. تلفن های همراه، هر چند بصورت عینی قابل مشاهده نیست، اما بدیهی است که در هنگام کارهای گروهی ضروری است، برای مثال؛ در پروژه های گروهی می تواندشکاف های ارتباطی با اعضای گروه را برطرف کند. با افزایش تکنولوژی، برنامه های بهره وری در دستگاه های تلفن همراه بسیار مفید و قدرتمند هستند و به افراد کمک می کنند تا برنامه های روزانه شان را پیگیری کنند و سطح بهره وری خود را افزایش بدهند.
دقیق تر کار کنید، نه سخت تر
افراد کارآفرین معمولا در مورد چیزهایی که هنوز به او  نرسیدند، صحبت می کنند و برایشان تلاش می کنند. اما در عین حال همیشه برای داشته هاشان هم قدر دانند و روی آنها تمرکز می کنند. آنها از نگران بودن در مورد مسائلی که مربوط به آینده ست و می تواند  کل روزشان را خراب کند، دوری می کنند.
با اتفاقات غیرمنتظره مقابله کنید
حوادث غیر منتظره می تواند در هر کجا، در هر زمان و برای هر کسی اتفاق بیفتد. مدیران برای بدترین وضع آماده هستند، آنها یاد می گیرند همه چیز را به ذهن شان بسپرند تا پاسخ و واکنش سریع و معنی داری ارائه بدهند.


گروه خبری : اخبار گوناگون
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/10/23 -- 11:07:55
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 324

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا