نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


دوشنبه 19 آذر 1397
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
01. ربيع‌الثاني 1440
2018 Dec 10

 

 

 

مشاهده کامل خبر
خواندنی ها - پنج بانک زیبا در دنیا      

 

 

بانک ها در همه دنیا محلی برای رفت و آمد هستند و به عنوان نمادهای مالی یک کشور شناخته می شوند از این رو باید ساختمان های زیبایی داشته باشند تا چهره خوبی از آن ها در ذهن ها باقی بماند. در ادامه با ۵ بانک زیبا در دنیا آشنا می شویم که طبق نظر سنجی های مختلف انتخاب شده اند.

برج بانک چین ساخت این برج در ۱۸ آوریل ۱۹۸۵ میلادی آغاز و در سال ۱۹۹۰ نیز به پایان رسید. این برج در ۱۷ می‌۱۹۹۰ نیز رسما افتتاح شد. ارتفاع این برج ۶۷۴ متر است. این برج بلندترین ساختمان هنگ‌کنگ و آسیا طی سال‌های ۱۹۸۹ میلادی تا ۱۹۹۲ بوده است. «برج بانک چین» اکنون چهارمین آسمان‌خراش مرتفع هنگ‌کنگ است.

بانک سرمایه‌گذاری اروپا «بانک سرمایه‌گذاری اروپا» که به اختصار «BEI» خوانده می‌شود یک موسسه مالی است که در سال ۱۹۵۸ میلادی تاسیس شده است. از ویژگی‌های منحصربفرد ساختمان این بانک این است که همه دفاتر آن به شکل ساخته شده و با شیشه به‌ همدیگر متصل شده‌اند. کارگزاران این بانک را اعضای اتحادیه اروپا تشکیل می‌دهند. نکته مهم این است که نبایداین موسسه را با بانک مرکزی اروپا اشتباه گرفت.

برج ایسبانک با ۱۸۱ متر ارتفاع، «برج ایسبانک» تا سال ۲۰۱۲ میلادی بلندترین ساختمان کشور ترکیه بوده است. معماران این ساختمان مهندسان Swanke Hayden بوده‌اند. بسیاری این برج را با آسمان‌خراش «ترامپ تاور» در نیویورک مقایسه می‌کنند. این برج ۵۲ طبقه اکنون چهارمین آسمان‌خراش مرتفع «ترکیه» و «بالکان» است. «ایسبانک» بین روزهای ۲۳ اوت تا ۲۶ می‌۲۰۰۰ میلادی آغاز به کار کرد.

بانک مکواری «مکواری» به‌عنوان بزرگ‌ترین ارائه‌کننده خدمات بانکداری سرمایه‌گذاری و مدیریت سرمایه‌گذاری در «استرالیا» شناخته می‌شود. این بانک در سال ۱۹۷۰ به‌عنوان شعبه‌ای از بانک بریتانیایی «هیل ساموئل» فعالیت خود را در شهر سیدنی، تنها با ۳ کارمند آغاز کرد و در سال ۱۹۸۵ میلادی از «هیل ساموئل» تفکیک و به عنوان دومین بانک خصوصی استرالیا، تحت نام بانک مکواری ثبت شد.بانک توسعه اسلامی «بانک توسعه اسلامی» که به اختصار «ISD» خوانده می‌شود، یکی از موسسات بزرگ مالی توسعه‌ای بین‌المللی و از نهادهای تخصصی سازمان کنفرانس اسلامی است که با هدف پیشبرد توسعه اقتصادی و پیشرفت اجتماعی کشورهای عضو و جوامع مسلمان کشورهای غیرعضو در تاریخ ۲۰ اکتبر ۱۹۷۵ میلادی از سوی ۲۲ کشور اسلامی و با سرمایه اولیه ۷۵۵ میلیون دینار اسلامی تاسیس شد. 


گروه خبری : اخبار گوناگون
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/08/23 -- 19:28:45
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 186

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا