نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 21 آذر 1397
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
03. ربيع‌الثاني 1440
2018 Dec 12

 

 

 

مشاهده کامل خبر
اشتغال دائم و پرهیز از گداپروزی از اهداف موسسه است      

کاری- مدیر عامل موسسه خیریه حضرت رسول (ص) روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان کرد: اشتغال دائم و پرهیز از  گدا پروری در جامعه از اهداف اصلی این موسسه است.اکرامی با بیان اینکه این موسسه  در سال 85 با 10 نفر آغاز به کار کرد افزود: با شناسایی مددجویان با  استعداد  توانسته ایم اشتغال پایدار برای آنها ایجاد کنیم. اکرامی یاد آور شد: حدود 60-70 نفر از دانشجویان که در دانشگاههای معتبر کشور مشغول به تحصیل هستند از اعضایی تحت پوشش موسسه خیریه حضرت رسول هستند. وی با بیان اینکه صنایع دستی خراسان جنوبی با آثار ما معرفی می‌شود، گفت: شاید گاهی قدر آثار خود را در استان و یا در کشور خود ندانیم قیمت‌های تولیدات ما هم همان دستمزد بچه‌ها است و اصلا نگران بازار فروش نیستم چرا که با تعاملاتی که با خیران داریم می‌دانم تولیدمان بازار خود را پیدا می‌کند.

وی بیان کرد: صاحب موسسه خیریه حضرت رسول(ص) به ما کمک کرد و نام این نمایشگاه و کارگاه را “دستان پرتوان” گذاشتیم، نه ذهن‌های کم توان یا جسم‌های کم توان، زیرا وقتی کارهای این دختران را می‌بینید، باورتان نمی‌شود که آنها دارای نواقصی هستند.مدیرعامل موسسه خیریه حضرت رسول با اشاره به اینکه بزودی  شعبه دیگر موسسه بعد از دو شهر استان در شهر تهران راه اندازی می شود ادامه داد: همیشه شعبات موسسات اول از تهران به شهرستانها می رود ولی این بار موسسه خیریه حضرت رسول افتخار دارد که اول در بیرجند و سپس در تهران افتتاح می شود. وی همچنین  از راه اندازی فروشگاه مواد غذایی زیر نظر موسسه و با همکاری خانواده موسسه خیریه حضرت رسول خبر داد و افزود: خانواده های تحت پوشش موسسه با داشتن کارت خرید رایگان تا سقفی که برایشان لحاظ شده است می توانند از این فروشگاه خرید کنند.

 

از موازی کاری پرهیز کنیم

مکرمی، از اعضای هیئت مدیره موسسه هم در این نشست با بیان اینکه موسسه دارای سه بخش مشتمل از خانواده ایتام، مستمند و سادات است افزود: خانواده های تحت حمایت پس از بررسی کامل پذیرش می شوند. وی از خیران استان خواست کمکهای خود را از موسسات دریغ نکنند حتی لباس های و رختخواب های تمیز که استفاده نمی شود با یک تماس اطلاع دهند به شکل آبرومند به دست نیازمندان خواهد رسید.

وی از اینکه در بیرجند موسسات خیریه زیادی وجود دارد که به تنهایی کار می کنند گلایه کرد و افزود: کاش از موازی کاری پرهیز شود و همه موسسات یک دست شوند و هر کدام یک بخش از کار را بگیرند تا به موفقیت های بزرگی برسیم. وی با انتقاد از اینکه در استان مواردی وجود دارد که ممکن است به گوش خیلی از افراد نرسیده باشد یاد آور شد: خانواده های هستند که 4 مریض سرطانی دارند، خانواده های آلزایمری، قطع نخاعی و دیالیزی بسیارند، خانواده ای داریم که 3 فرزند روانی در خانه دارد و حتی خانواده ای در همین مرکز استان در غار زندگی می کند! مکرمی با بیان اینکه برخی از مسئولان را به دیدار این خانواده ها برده ایم افزود: حتی آنها پس از دیدن مشکلات خانواده اشک ریخته اند و وعده داده اند که بعد فراموش شده است!


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/08/23 -- 19:26:14
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 247

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا