نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


دوشنبه 3 ارديبهشت 1397
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
07. شعبان 1439
2018 Apr 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
اجرای طرح همای رحمت برای اولین بار با همکاری نخبگان      

قاسمی- در دیداری که بین «خامسان»، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با «هاشمی»، سرپرست بنیاد نخبگان استان انجام شد، مقرر گردید تا بنیاد نخبگان استان به منظور ارتقای شناخت اجتماع نخبگان از نیازها و شرایط واقعی جامعه و همچنین بنا به ضرورت بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه بومی و افزایش انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه؛ زمینه همکاری داوطلبانه مستعدین برتر که همان استعدادهای برتر دانشگاهی می باشند را با جمعیت هلال احمر استان، در قالب طرح «همای رحمت» فراهم نماید.

سرپرست بنیاد نخبگان استان در این دیدار عنوان کرد: همکاری بنیاد نخبگان در طرح «همای رحمت»، برای توزیع بسته‌های غذایی در ماه مبارک رمضان در بین خانوادهای محروم و شرکت در مراسم سفرۀ آسمانی با حضور این افراد و جمعی از مستعدان‌برتر دانشگاهی می باشد. «هاشمی» خاطر نشان کرد که استعدادهای برتر دانشگاهی می‌توانند با مراجعه به سایت بنیاد ملی نخبگان استان برای حضور در این برنامۀ کاری، ثبت‌نام نمایند. 

 

توزیع 700 سبد غذایی بین نیازمندان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر از توزیع 700 سبد غذایی بین نیازمندان خبر داد و پیش‌بینی کرد: تا پایان ماه رمضان یک هزار و 400 سبد غذایی بین نیازمندان توزیع خواهد شد. «خامسان» افزود: در رمضان امسال با مساعدت و تلاش خیران، شرکت های خصوصی و مؤسسات مردم‌نهاد، علاوه بر افزایش کمیت سبدها، به کیفیت اقلام اهدایی به نیازمندان نیز توجه ویژه شده است. وی با بیان اینکه طرح «همای رحمت» با هدف تکریم نیازمندان در ماه رمضان توسط جمعیت هلال احمر استان اجرا می‌شود، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر از اردیبهشت امسال با برنامه‌ریزی دقیق، ارتباط منسجم و مستمری که با خیران و علاقه‌مندان داشته، این طرح را اجرا کرده است.

 

توزیع اقلام غذایی در دهه سوم رمضان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ادامه داد: با تشکیل ستادهای طرح «همای رحمت» در شعب، تمهیدات لازم را در جهت اجرای هر چه بهتر این برنامه ملی اندیشیده ایم. «خامسان» رویکرد این طرح را گستراندن سفره‌های مهربانی و توزیع سبدهای غذایی بین اقشار محروم جامعه دانست و تصریح کرد که کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت شامل خانواده‌های بی‌سرپرست یا بدسرپرست، خانواده‌های زندانیان و سالخوردگان در طول ماه مبارک رمضان در دستور کار جمعیت هلال احمر قرار دارد. وی خاطر نشان کرد: این همکاری در گام اول بصورت طرح «همای رحمت» در راستای اجرای برنامه‌های جمعیت در دهه سوم ماه مبارک رمضان در قالب تهیه و توزیع اقلام غذایی، ویژه مؤسسه خیریه دختران زینب (س) برگزار شد.


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/03/28 -- 18:26:20
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 203

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا