نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


جمعه 1 تير 1397
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
08. شوال 1439
2018 Jun 22

 

 

 

مشاهده کامل خبر
جلسه تخصصی با روستاییان برای رفع مشکلات      

دادرس مقدم- استاندار خراسان جنوبی  به همراه جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از روستاهای حاشیه شهر بیرجند از جمله حاجی آباد، امیرآباد، چهکند و دستگرد بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها قرار گرفت. سید علی اکبر پرویری، در جریان این بازدیدها با بیان اینکه در جلسه ای تخصصی، مشکلات اهالی این روستاها مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت، افزود: تلاش خواهیم کرد تصمیمات لازم در راستای رفع این مشکلات اتخاذ گردد.وی به مشکل تأمین برق مورد نیاز این روستاها اشاره کرد و گفت: تلاش می کنیم با ارائه امتیاز موقت، با اخذ تعهد نامه تا زمان اجرای خطوط انتقال، این مشکل را مرتفع کنیم.

پرویزی، به تکمیل مجتمع های آبرسانی در استان خصوصاً در حوزه روستایی اشاره کرد و افزود: مدیران ذی ربط نیز در استان باید پیگیری های لازم را در این زمینه صورت دهند تا هرچه سریعتر شاهد تکمیل و راه اندازی مجتمع های آبرسانی در استان باشیم.وی تجمیع چاه های آب در استان را مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان ساخت: مسئولین مرتبط باید بگونه ای اقدام کنند تا چاه هایی که نزدیک به هم هستند را تجمیع کرده و برخی از این چاه ها را رزرو کنند که این اقدام در خصوص ارتقای کیفیت آب آشامیدنی و نیز کاهش هزینه های

 نگهداری این چاه ها تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.استاندارخراسان جنوبی، به اجرای طرح فاضلاب در این ۴ روستا اشاره کرد و افزود: مدیران ذی ربط اجرای طرح فاضلاب ۴ روستای نزدیک به بیرجند را در دستور کار قرار دهند تا هرچه سریعتر به شبکه اصلی فاضلاب بیرجند متصل گردد. 

 

بنیاد مسکن اجازه ندارد بابت استعلام از مردم وجهی دریافت نماید

استاندار خراسان جنوبی ضمن تاکید بر تهیه طرح هادی روستایی در روستاهای امیرآباد، دستگرد، حاجی آباد و چهکند، گفت: بنیاد مسکن باید طرح های هادی مصوب وتهیه شده را در اختیار دهیاری ها قرار دهد و در صورتیکه این طرح ها آماده نیست هرچه سریعتر نسبت به تهیه آنها اقدام لازم را صورت دهد.مقام عالی دولت دراستان، با بیان اینکه بنیاد مسکن اجازه ندارد بابت استعلام از مردم وجهی دریافت نماید، افزود: بنیاد مسکن اجازه ندارد به خاطر تغییر کاربری ویا هرگونه اقدام دیگر در روستاها ازمردم پولی دریافت نماید.

پرویزی، تسریع در پاسخگویی به استعلامات را مورد تاکید قرار داد و افزود: اخذ وجه استعلام بین دستگاهی نیز طبق قانون ممنوع بوده و با دستگاه های مختلف برخورد خواهد شد.

 

تاکید استاندار بر استفاده بهینه

 از پساب فاضلاب بیرجند

  استاندار خراسان جنوبی همچنین روز گذشته به همراه جمعی از مدیران ستادی و استانی از خروجی تصفیه خانه فاضلاب شهر بیرجند بازدید کرد و در خصوص استفاده بهینه از پساب فاضلاب بیرجند دستور لازم را صادر کرد.  سید علی اکبر پرویزی، در جریان این بازدید گفت: دستگاههای اجرایی ذی ربط، باید با انجام کاری مشترک و تخصصی، زمینه های استفاده مناسب و بهینه از پساب فاضلاب بیرجند را مشخص نمایند. 

وی ادامه داد: باید درخصوص قابلیت استفاده از پساب فاضلاب بیرجند  در حوزه های 

کشاورزی و یا خوراک دام، تحقیقات علمی و پژوهش های تخصصی لازم صورت پذیرد.

این گزارش حاکیست، استاندار خراسان جنوبی بعد از این بازدید، دستورات لازم را به دستگاه اجرایی مرتبط صادر کرد.


گروه خبری : اخبار استان
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/03/17 -- 17:00:50
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 421

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا