نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


شنبه 5 خرداد 1397
ش ی د س چ پ ج
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
11. رمضان 1439
2018 May 26

 

 

 

مشاهده کامل خبر
رفیق آقای روحانی هستم اما در انتخابات بنای بر دخالت ندارم      

 

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر ائتلاف نانوشته او و روحانی در انتخابات گفت: من رفیق آقای روحانی هستم. در انتخابات بنای بر دخالت ندارم، در انتخابات مشارکتی نمیکنم. مصلحت نمیدانم که به خاطر انتخابات همه بخشهای کشور درگیر شود. اینکه از این جمله من چه برداشتی میکنید، مختارید. علی لاریجانی در مورد ماجرای جمنا نیز گفت: در مورد بحثهای انتخاباتی جلساتی نداشتیم،چرا که مسایل کشور در حوزه اقتصادی پیچیده شده و نباید وقتی مسئولیتهای مهم کشور را میگیریم، به دنبال کارهای دیگر برویم. وی افزود: من از نماز صبح تا غروب در مجلس پیگیر امور مجلس هستم و ورود در بحثهای انتخاباتی را اولویت خود نمی دانم و مصلحت هم نمیدانم در مسایل انتخاباتی ورود کنم. برای این کار آقایانی هستند. در مورد اقدامات اصولگرایان در خصوص انتخابات هم به من خبری ندادند. تشکر هم میکنیم که خبر ندادند چون اگر هم میدادند من فرصتی نداشتم. لاریجانی در پاسخ به سوال دیگری در مورد کاندیداتوری حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: آقای رئیسی برای حضور در انتخابات، نیازی به استعفا از تولیت آستان قدس ندارد. در مورد برخی گمانهزنیها برای حضور ایشان تحلیل خاصی هم ندارم. خوب است. نشاط ایجاد میشود.

رئیس مجلس همچنین در پاسخ به سوالی در مورد تحرکات اخیر احمدی نژاد و بیانیه های اخیر او گفت: مایل نیستم در این مورد اظهار نظر کنم.

لاریجانی درباره گزارش مرکز پژوهش های مجلس در مورد اقدام قوه مقننه در حوزه اقتصاد مقاومتی و انتقاد از گزارش ندادن دولت گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی مصوبات شان را برای ما می فرستد، بی اطلاع نیستیم. گزارش رسمی خود را نیز قرار است به مردم بدهند. منتها من فکر می کنم در موضوع اقتصاد مقاومتی شرایط دولت را باید دید و از نظر من نمره دولت از متوسط بهتر است. وی ادامه داد: باید دید دولت در چه شرایطی دارد برنامه ها را اجرا می کند، ما در سال های 91 و 92 تنش هایی از نظر مشکلات اقتصادی مثلا در موضوعات تورم و بدهی داشتیم. در آن دوره بدهی دولت به بانک ها و بخش خصوصی بالغ بر 500 هزار میلیارد حالا برخی می گویند 700 هزار میلیارد بود دولت کنونی وارث این  مقدار بدهی است. آیا این رقم کمی است؟ این طور مملکت را مدیریت می کنند؟ این دولت تلاش کرد در فضای بین المللی زمینه سرمایه گذاری را در ایران فراهم کند. اینکه گفتم اقتصاد کشور پیچیدگی هایی پیدا کرده است، این است. رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت تا حدی در کنترل تورم موفق عمل کرد، همه باید تلاش کنند مسیر پررونقی برای تولید ایجاد شود. در واقع مجموعه شرایط اقتضا می کند کمک کنیم. معتقدم جا دارد چندسال مجاهدانه در حوزه اقتصاد کار کنیم تا از این وضعیت خارج شویم.


گروه خبری : سیاسی
منبع :
آخرین ویرایش : 1395/12/23 -- 20:27:09
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 459

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا