نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 6 فروردين 1398
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
19. رجب 1440
2019 Mar 26

 

 

 

مشاهده کامل خبر
جوابیه      

جوابیه پلیس راهور خراسان جنوبی

احتراما در پاسخ به مطلب مندرج در ستون پیام شما در خصوص کمین پلیس در انتهای مدرس 27 به استحضار می رساند: هر معبر که مجهز به یک سری تجهیزات ترافیکی مثل چراغ راهنمایی ، تابلو عبور ممنوع و... می شود تا یک هفته مامور در آن محل مستقر و ضمن راهنمایی مردم تذکرات لازم داده می شود. پس از نصب تابلو و علایم این رانندگان عزیز هستند که می بایست بر اساس تابلو و علایم رانندگی نمایند و نیاز نباشد که کسی در محل مستقر شود و تذکر دهد زیرا تابلوها راهنمایی می کنند که نباید وارد مسیر ممنوع شوند و به حقوق دیگران تجاوز کنند. این اندک رانندگانی که مقررات را رعایت نمی کنند وظیفه ذاتی پلیس است که برابر مقررات اعمال قانون نمایند. آیا خیابان مدرس 27 جای کمین دارد که کمین کنند؟ خودروی پلیس که از محل عبور می کند آیا نباید رانندگانی که تخلف رانندگی دارند را اعمال قانونی نماید؟ این پلیس ضمن تشکر از کلیه شهروندان عزیزی که به مقررات راهنمایی و رانندگی احترام می گذارند با محدود رانندگانی که به حقوق شهروندان تجاوز و تخلف رانندگی
می کنند مطابق قانون برخورد می کند.

 جوابیه شرکت آب و فاضلاب خراسان‌جنوبی

احتراما در پاسخ به مطلب مندرج در ستون پیام شما در خصوص قطع انشعاب مشترک   به اطلاع شهروند گرامی می رساند: امور آب و فاضلاب بیرجند با فعال سازی اکیپ های وصول مطالبات در سطح شهر بیرجند ، برابر مقررات و آیین نامه عملیاتی شرکت های آب و فاضلاب پس از صدور اخطاریه و اعلام به مشترک، بدهکار طی سه نوبت، در صورت عدم پرداخت بدهی نسبت به قطع انشعاب مشترک بدهکار ، اقدام می نماید.»

جوابیه جهاد کشاورزی خراسان جنوبی

احتراما در پاسخ به مطلب مندرج در ستون پیام شما با عنوان مجوز برای بارگاه زرشک به استحضار می رساند: برای ایجاد سالن زرشک خشک کنی در اراضی کشاورزی ، نیاز به اخذ موافقت نامه اجرای فعالیت تبصره 4 ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی و پروانه ساختمانی می باشد و پس از پایان کار و گرفتن پروانه بهره برداری صنایع کشاورزی تولید کنندکان می توانند محصولات خود را به صورت قانونی به بازار ارایه و از مزایا و حمایت های دولت برخوردار شوند.

جوابیه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

احتراما در پاسخ به مطلب مندرج در ستون پیام شما مورخ 10/7/95 در خصوص شیفت شب مادران پرستار شیرده به استحضار می رساند: طبق آئین نامه مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساعت کار موظف پرسنل پرستاری 44 ساعت در هفته در سه شیفت صبح، عصر و شب می باشد.  در مورد پرستاران دارای کودک شیرخوار دستورالعمل موجود استفاده از مرخصی ساعتی( پاس شیر) است و دستورالعمل مبنی بر عدم برنامه ریزی شیفت شب جهت این همکاران ابلاغ نشده است ولی در عین حال سرپرستاران بخش ها با خانم های باردار و شیرده در حد امکان مساعدت می نمایند.
 


گروه خبری : گزارش اجتماعی
منبع :
آخرین ویرایش : 1395/08/25 -- 17:09:56
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 1126

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا