نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


جمعه 1 شهريور 1398
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
21. ذي‌الحجه 1440
2019 Aug 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
هزار وعده خوبان یکی وفا نکند      

اعتراض استاندار به عدم تحقق وعده حل مشکلات مرز‌های استان
  هزار وعده خوبان یکی وفا نکند

گروه خبر- عملی نشدن وعده هایی که 17 ماه پیش   رئیس سازمان توسعه تجارت ایران در بازدید از مرزهای استان برای حل مشکلات داده بود مورد انتقاد و اعتراض استاندار قرار گرفت. خدمتگزار دوشنبه صبح در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به وسعت حوزه کاری این وزارتخانه بیان کرد: برای تقاضاهای خراسان جنوبی باید مدیر و کار‌شناس وزارتخانه نیز وسعت دید داشته باشند تا مشکلات استان حل شود. وی با یاد آوری سفر رئیس سازمان توسعه تجارت ایران به خراسان جنوبی ادامه داد: آقای افخمی در این سفر  قول‌هایی برای حل مشکلات مرز‌ها دادند که بعد از یک سال و نیم هیچ‌کدام عملی نشده است. وی تأکید کرد: وقتی‌که مسئولان قولی می‌دهند مردم به ما به ‌عنوان متولیان امر اعتماد می‌کنند و عدم تحقق این وعده‌ها سبب می‌شود که اعتماد مردم از بین برود.

۲۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستائیان خراسان جنوبی اختصاص یافت

خدمتگزار ادامه داد: افخمی رئیس سازمان توسعه و تجارت ایران از مردم خود استان است و اینکه ایشان برای مشکلات استان وعده داده اما هنوز عملی نشده وجه خوبی در بین مردم ندارد. وی با گلایه‌مندی از اینکه وعده‌های نعمت زاده به‌عنوان وزیر صنعت و معدن نیز عملی نشده است، از معاون وزیر صنعت و معدن خواست تا گلایه‌های استان در خصوص این وعده‌های تحقق‌نیافته را به گوش وزیر برساند. استاندار خراسان جنوبی اظهار امیدواری کرد که سفر معاون وزیر تغییراتی در حوزه صنعت، معدن و تجارت استان ایجاد کند.
خدمتگزار سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور را نیز شاهد آورد. به گفته وی در این سفر نیز وعده‌هایی برای ایجاد اشتغال در روستا‌ها داده شد اما این وعده‌ها نیز عملی نشد.  فقط  با تلاش و پیگیری جدی از سوی استانداری ۲۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستاییان در نظر گرفته شد. وی بابیان اینکه خراسان جنوبی ازنظر نیروی انسانی تحصیل‌کرده به نسبت جمعیت خود جزء استان‌های بر‌تر کشور است، بیان کرد: این نیروهای تحصیل‌کرده از ما کار می‌خواهند و حوزه معدن ظرفیتی خوبی برای ایجاد اشتغال در استان است.
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت نیز در این دیدار عنوان کرد: انتظارات مردم استان برای رفع مشکلات به‌حق است. چرا که محور توسعه استان صنایع معدنی است و سازمان صنعت و معدن نیز در راستای تحقق   اهداف دولت تلاش می‌کند تا این مشکلات را برطرف کند. وی اضافه کرد: موتور محرکه استان حوزه معدن و صنایع معدنی است و توجه به این مهم می‌تواند تحرک بیش از پیشی به استان بدهد. یزدانی با اشاره به گلایه‌های استاندار از وعده‌های تحقق‌نیافته وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: تا دو روز آینده گزارش این سفر به وزیر ارائه و گلایه‌های استاندار به وی منتقل می‌شود.


گروه خبری : اخبار استان
منبع :
آخرین ویرایش : 1394/07/27 -- 20:59:42
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 547

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا